Kariéra

Servisní technik

Hledáme posilu do našeho týmu na pozici servisního technika se znalostí mechaniky, hydrauliky a elektroniky.

Náplň práce:

  • záruční a pozáruční opravy
  • údržba zemědělské techniky
  • servisní zásahy u zákazníka
  • diagnostika závad
  • evidence servisních zásahů
  • technická podpora zákazníka

Nabízíme:

  • dlouhodobá spolupráce
  • práce na HPP
  • zázemí stabilní české společnosti
  • práce v mladém, přátelském kolektivu rozvíjející se společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení s motivační složkou
  • množství benefitů (příspěvek na stravování, mobilní telefon, pravidelná školení u dodavatelů a další)

Požadujeme:

  • vzdělání v technickém oboru
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • logické myšlení a technický cit pro navrhování a provádění efektivních opravárenských postupů
  • důslednost, zodpovědnost a vlastní iniciativa
  • ochota učit se
  • schopnost samostatné práce
  • flexibilita a ochota cestovat v rámci ČR
  • ŘP sk. B, T – aktivní řidič, sk. C výhodou
  • znalost anglického jazyka výhodou

V případě zájmu o tuto pozici prosím zasílejte svůj životopis na adresu obchod@akp.cz.

Technik ve výrobě

Do naší výrobní haly v lokalitě Brno-Maloměřice hledáme zodpovědného a šikovného kolegu na pozici technik ve výrobě.

  • výroba a finální montáž strojů
  • provádění oprav a údržby strojů
  • zámečnické práce
  • komunikace s ostatními pracovníky

Nabízíme:

Požadujeme:

  • znalost zámečnických prací
  • manuální zručnost a šikovnost
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • ŘP sk. B

Hledáme obchodní a servisní partnery

Z důvodu stále se zvyšujícího zájmu o postřikovače a služby společnosti AKP spol. s r.o. rozšiřujeme partnerskou síť v ČR a SK a hledáme servisní a obchodní partnery pro jejich servisování a prodej.

Preferujeme společnosti se zkušeností se servisem a prodejem zemědělských strojů. Nabízíme výhodné obchodní podmínky, kompletní zajištění náhradních dílů, zaškolení a podporu.

Pokud chcete spojit své schopnosti a dovednosti s unikátními produkty firmy AKP, kontaktujte nás:

tel.: +420 545 235 772–3
email: info@akp.cz

Těšíme se na spolupráci.

xx - 2 sloupce

xxx

xxx

xxx

xxxx

xxxx

xxxx

xxxx

Informace a prodej

Máte zájem nebo se jen chcete na něco zeptat?