Reference

Se společností AKP spolupracujeme průběžně od roku 1997, kdy nám dělala přestavbu staršího postřikovače RP04. Na spolupráci oceňujeme zejména férové jednání jak majitelů, tak i zaměstnanců firmy. V roce 2012 jsme se proto při hledání nového samojízdného postřikovače obrátili znovu i na AKP. Z nabídek několika konkurenčních firem jsme se nakonec rozhodli pro AKP IBIS 3000 LP s ocelo-karbonovými rameny, řízený počítačem s GPS navigací a vypínáním jednotlivých trysek. Tímto postřikovačem nyní ošetřujeme vlastní pozemky o rozloze přibližně 700 ha a dále pracuje ve službách na výměře zhruba 800 ha. Právě ve službách si naši klienti pochavují zejména úsporu chemie a minimální mechanické poškození porostu při postřiku díky stabilním ramenům a nízké hmotnosti postřikovače.

Petr Jelínek, jednatel A.Z.O. Jinošov

 

V roce 2011 jsem se rozhodl pro pořízení nového postřikovače s vyšším objemem nádrže a větším záběrem. Vyhrál postřikovač firmy AKP, který jako jediný splnil všechny specifické požadavky, mimo jiné například nízká výška umožňující vjezd do nízkých vrat areálu farmy. Další konkurenční výhodou byly lehké ocelo-karbonové ramena s jejichž provozem jsem po podzimním provozu velmi spokojen.

Ing. Tomáš Vaníček, Třebíčsko

 

Nový samojízdný postřikovač s ocelo-karbonovými rameny máme v provozu od března letošního roku.
Je to v pořadí již třetí postřikovač s rameny od AKP. Všechny pracují v těžkých podmínkách ve službách.
Při práci v terénu ramena vykazují velmi dobré vlastnosti a po prvních dnech provozu se jeví, že budou mít lepší parametry než předchozí generace ramen.

Ing. Jaroslav Skála, Příbramsko


Ocelo-karbonová ramena používáme od roku 2011. Využili jsme možnosti rekonstrukce původních ramen na našem českém postřikovačí RP06 a díky nové ocelo-karbonové konstrukci mají ramena nyní větší záběr - 28 m. Ramena velmi dobře tlumí vibrace a nebojíme se s nimi vyjet i do náročnějšího terénu.

Ing. Zdeněk Záhora, farma Kněžičky, Královéměstecko

Informace a prodej

Máte zájem nebo se jen chcete na něco zeptat?